امروز دوشنبه , ۴ تیر , ۱۳۹۷ شما در مــــــوزيــــــكــــــفــــــا هستید.

مطالب محبوب بیشتر

مطالب جدید بیشتر

دانلود آهنگ جدید

دانلود گلچین محرم ۹۲ با نوای حاج محمود کریمی

3

بازدید

۲۸ام مهر ۱۳۹۳


حاج محمود کریمی - گلچین محرم ۹۲

دانلود گلچین محرم ۹۲ با نوای حاج محمود کریمی
ویژه محرم ۹۳
 

دانلود کل نوحه ها در فایل زیپ

دانلود نوحه ها به صورت تک تک

 

بیوگرافی حاج محمود کریمی از زبان خود ایشان

 

محمود ( عباس ) کریمی فرزند نقی هستم که در سال ۱۳۴۷ در یکی از محله‌‌ های مذهبی تهران به دنیا آمده‌ام. شغل‌‌‌ ام آزاد و مرتبط با فعالیت‌ های صنعتی میباشد.

 

بنده در سال ۱۳۷۰ ازدواج نموده‌ ام و دارای دو فرزند می باشم ، پسرم ۱۱ سال و دخترم ۴ ساله میباشد در خصوص خانواده پدری نیز پدرم در سال ۱۳۶۱ در عملیات فتح‌ المبین در دشت عباس مفقود الاثر شده‌ اند و برادرم ابوالفضل کریمی نیز در کربلای ۵ شلمچه در سال ۶۵ به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌ اند. دارای سه برادر به نام های احمد ، محمد و حسین میباشم.

 

بعد از رفتن پدرم در کنار تحصیل هم کار میکردم و هم مداحی ، در مشاغلی همچون نجاری ، بنائی و … مدتی کار کرده‌ام.

 

بنده دانشجوی مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبائی بودم و تعداد ۷۴ واحد درسی نیز گذرانده‌ ام اما از آنجائیکه حضور در جبهه فرهنگی را مقدم‌ تر دانستم به سراغ مطالعات مرتبط با بحث های فرهنگی و به ویژه مداحی رفتم و در این زمینه به کسب معارف اسلامی پرداختم.

 

بنده دارای کمربند سیاه دان دو در رشته جودو میباشم. در رشته شین ‌ذن کاراته نیز کمربند سیاه ، دان ۵ دارم و به ورزش شنا نیز بسیار علاقمندم.

 

اولین بار در حالیکه خردسال بودم روی پای مرحوم کافی نشستم و روضه خواندم. الان نیز که بحول و قوه الهی در خدمت اهل بیت (ع) میباشم.