امروز پنج شنبه , ۲۸ دی , ۱۳۹۶ شما در مــــــوزيــــــكــــــفــــــا هستید.

مطالب محبوب بیشتر

مطالب جدید بیشتر

دانلود آهنگ جدید

موسیقی متن فیلم The Godfather 2

بازدید

۳۰ام آذر ۱۳۹۳


موسیقی متن فیلم The Godfather 2

Download Soundtrack The Godfather 2

دانلود موسیقی متن فیلم The Godfather 2 با بالاترین کیفیت
شامل ۱۴ قطعه با کیفیت ۳۲۰
دانلود موسیقی متن فیلم پدر خوانده ۲ اثر Nino Rota
 

درباره فیلم The Godfather 2
 
فیلم پدر خوانده : قسمت دوم ( The Godfather : Part II ) فیلمی داستانی – جنایی به کارگردانی فرانسیس فورد کاپولا و محصول سال ۱۹۷۴ کمپانی آمریکایی پارامونت پیکچرز می‌ باشد. این فیلم پس از موفقیت درخشان فیلم پدرخوانده و در ادامه ی آن ساخته شد.
 
کاپولا در ابتدا نمی‌خواست که خود این فیلم را بسازد ( به‌ دلیل جنجال‌ های بسیار با کمپانی در ساخت فیلم پدر خوانده ) و کارگردانی آن را به مارتین اسکورسیزی که در آن زمان زیاد به شهرت نرسیده بود پیشنهاد کرد ولی کمپانی پارامونت با این پیشنهاد مخالفت کرد ولی در عوض کاپولا اختیارات زیادی از آن‌ ها گرفت و با این کار خود ، از دخالت‌های بسیار کمپانی جلوگیری کرد.
 
این فیلم مانند قسمت اول آن هواداران بسیاری دارد و بین منتقدان بحث‌ های زیادی مبنی بر این‌که کدام فیلم بهتر است شده‌ است. این فیلم در نظرسنجی وبگاه « IMDb » تاکنون حائز مقام سوم شده‌ است. همچنین مقام دوم نظرسنجی از کارگردانان و مقام چهارم نظرسنجی از منتقدان مجلهٔ سایت‌ اند ساند را نیز دارا است.
 
فیلم پدر خوانده ۲ از پنج سکانس از ویتو ، پنج سکانس از مایکل و یک سکانس دنباله‌ی کوتاه که همه‌ی این سکانس ها را به فیلم ربط می دهد تشکیل شده است. تم هایی چون خانواده و معامله ، جستجوی امنیت بورژ وازی و فریب بودن آن ، پیوند بین سکانس ها را تشکیل می دهند.

 
 

دانلود باکس