امروز چهارشنبه , ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ شما در مــــــوزيــــــكــــــفــــــا هستید.

مطالب محبوب بیشتر

مطالب جدید بیشتر

دانلود آهنگ جدید

دانلود آلبوم جدید نزار القطری به نام یا ثارالله

146

بازدید

۷ام آبان ۱۳۹۳


آلبوم جدید نزار القطری به نام یا ثارالله

Download New Album Nazar Qatari – Ya Sarallah

دانلود آلبوم جدید نزار القطری به نام یا ثارالله
ویژه محرم ۹۳
 

نام قطعات آلبوم نزار قطری – یا ثارالله
 
یا ثارالله
لیله الجمعه
الامان الامان
تسبیحه انفاسی
عنوان
یا عبدالله
عجل الله ( فارسی ، عربی ، انگلیسی ، اردو )

 

بیوگرافی نزار قطری

 

اسم اصلی نزار القطری ، نزار فضل الله روانی است ( یعنی اسم پدرش فضل الله است ) و در تاریخ پنجم ژوئن ۱۹۷۱ برابر با ۱۳۵۱ شمسی در قطر به دنیا آمد ، او به زبان های عربی ، فارسی ، انگلیسی و اردو تسلط کامل دارد.

 

نزار قطری دارای سه فرزند است با نام های کوثر ، حسین و علی ، نزار القطری مدتی مقیم لندن بوده است و در حال حاضر در کویت ساکن است. وی تحصیلاتش را در قطر به اتمام رسانده است و از شش سالگی به مدرسه رفته و در هشت سالگی شروع به حفظ قرآن کرده و توانسته نیمی از قرآن را از بر کند. او همچنین توانسته است در کودکی ، هفت بار بین همسالان خودش مقام اول در رشته حفظ قرآن را به دست آورد.

 

مداحی را از ۸ سالگی و با دو بیت از قصیده ای که مادرش زمزمه می کرد شروع کرد. زمانی که مشتاقانه برای قرائت قرآن به حسینیه می رفت. جالب است که به خاطر اینکه از آن قصیده فقط دو بیت را حفظ کرده بود ، در مداحی هایش همان دو بیت را نزدیک به بیست بار می خواند !

 

در همان ایام بود که روزی قصیده مشهور « خیره الله من الخلق أبی » را خواند و از آن زمان تا کنون در پایان تمام مجالسی که نزار قطری در آن مداحی می کند ، این قصیده را تکرار می کند و هر شب آن را می خواند. نزار قطری ۲۸ سال است که این قصیده را می خواند.

 
 

دانلود باکس